fbpx

OTA YHTEYTTÄ

OTA YHTEYTTÄ




VAIHDE

010 470 2790

myynti@soledo.fi




TIIMI

Pirjo Ojala
Toimitusjohtaja
Myynti ja kivipinta-asiantuntija
050 597 9865
pirjo.ojala@soledo.fi

Virpi Kuusela
Toimistopäällikkö
050 311 0560
virpi.kuusela@soledo.fi

Teemu Noponen 
Myyntipäällikkö
040 573 7554
teemu.noponen@soledo.fi

Mervi Vatanen
Myyntiedustaja
040 511 7430
mervi.vatanen@soledo.fi

Taina Skurnik
Myyntiassistentti ja markkinointi
050 593 5524
taina.skurnik@soledo.fi

Mikael Wetzer
Tuotantopäällikkö
010 470 2790
mikael.wetzer@soledo.fi

TEHDAS & TOIMISTO

Mäkirinteentie 13
FI-36220 Kangasala

NOUTOVARASTO

Mäkirinteentie 13 B 3
FI-36220 Kangasala

 

PYYDÄ TARJOUS, TILAA TAI JÄTÄ YHTEYDENOTTOPYYNTÖ

Urakoitsija tai jälleenmyyjä, pyydä tarjous tai tee tilaus Soledo-tuotteista täyttämällä alla oleva yhteydenottolomake.

Voit myös soittaa tai lähettää sähköpostia: myynti@soledo.fi

Tarvittaessa saat myös asiantuntevaa apua tuotteidemme käytöstä

Puheluiden hinnat 010-alkuisiin puhelinnumeroihin ovat 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti (sis. alv 24 %)

Käytämme evästeitä sisällön ja mainosten personointiin, sosiaalisen median ominaisuuksien tarjoamiseen ja liikenteen analysointiin. Jaamme myös tietoja sivustomme käytöstäsi sosiaalisen median, mainonta- ja analytiikkakumppaneidemme kanssa. View more
Accept